quad tour ATV Curacao

Quad tour ATV

  • Kleinschalige Quad tour
  • 7 dagen per week, 2x per dag
  • Oost-tour of West-tour
  • 1 of 2 pers. per quad
  • Tour van ca. 3 uur

  • Prijs per quad
  • O.a. tussenstop bij zwemwater
  • Bestuurder 18 jr. of ouder + rijbewijs
  • Voordeligste Quad Tour
  • Gratis annuleren tot 48u vooraf
Heerlijk stoer cruisen op een mooie quad (of: ATV, All Terrain Vehicle). Voel de wind op je lijf als je off-road even gas geeft en de stofwolken achter je omhoog gooit. Uiteraard onder deskundige begeleiding en alles veilig. Kies de Oost-tour of de West-tour, maar sowieso: ga mee met de Quad Tour!

Quad tour Curaçao

Tarief

  • 1 pers. per quad: € 99 per quad
  • 2 pers. per quad: € 149 per quad

Bij reservering doe je een aanbetaling van € 15 of € 22. De rest betaal je uiterlijk 48 uur voorafgaand aan de tour.

Locatie & Vervoer

Vertrek voor beide tours is vanaf Seru Fortunaweg 48, Fortuna. Dat is aan de noordwest-kant van de stad. Vanaf Jan Thiel een klein half uurtje rijden.
Je kunt ook gebruik maken van de hotel pickup-service vanaf de grotere accommodaties in/om de stad, voor € 23 p.p..

Twee Quad-tours: West of East

Je kunt bij deze quad-tour kiezen voor een West-tour of een East-tour. Beide tours zijn kleinschalig opgezet met max. 7 quads die mee gaan op tour. Uiteraard is er professionele begeleiding. De gids is uiteraard zeer bedreven in quad-rijden, maar kan ook veel vertellen over de omgeving.

Quad-tour West

Het mooie van de West-tour is dat het vertrekpunt al redelijk aan de noordwest-kant van de stad ligt, dus je bent snel off-road. Als eerste ga je de Vlakte van Hato op, ook wel de ‘mini-woestijn’ van Curaçao genoemd, met veel stof als het droog is, en volop modder als het flink geregend heeft.
Je rijdt langs de ruige noordkant van het eiland, o.a. ook langs de windmolens die er van dichtbij indrukwekkend groot uit zien.
De tourguide neemt je mee door de ruige natuur en jullie maken o.a. een tussenstop om een grot te bekijken. De laatste tussenstop is bij een helder natuurlijk zwembad zodat je even lekker alle stof en modder van je af kunt spoelen.

Quad-tour East

Bij deze East-tour zul je veel van het eiland zien, zowel van de stad als van de vaak nog ongerepte natuur net buiten de stad.
Zo rijd je vanaf het startpunt naar de St. Jorisbaai, waar eigenlijk altijd wel de kite-surfers te zien zijn.
Vervolgens ga je naar de Struisvogelfarm om deze dieren van dichtbij te bekijken.
De volgende tussenstop is bij Boka Grandi, een ruig strand met schitterend uitzicht op zee.
De laatste tussenstop is bij Playa Kanoa, het enige toegankelijke strand aan de noordkust, zodat je even heerlijk de (ruige) zee in kan om af te koelen.

Welke tour kies jij?

Waar de West-tour wat meer een quad-tour is die gericht is op off-road door stof & modder, is de East-tour wat meer gericht op het ontdekken van Curaçao en is daarbij het off-road rijden vooral over paden met flinke keien in de weg.
Beide tours zijn 7 dagen per week mogelijk, 2x per dag (van 09:00 tot 12:00 en van 14:00 tot 17:00).

Inbegrepen bij deze excursie

  • Quad (ATV)-tour van 3 uur
  • Professionele begeleiding (Nederlandstalig) met degelijke uitleg over de besturing van een quad
  • Een helm, bril en balaclava (bivakmuts)
  • Een mooie en stoere tour over Curaçao, met gegarandeerd een flinke dosis adrenaline.

Overige info

Zelf meenemen

Zorg voor degelijke (sport)schoenen. Het is niet handig om deze tour op slippers of Croqs (of vergelijkbaar) te doen. Draag comfortabele kleding.
Denk eraan dat je zo’n 3 uur ‘open en bloot’ in de zon rijdt, dus zorg voor goede bescherming tegen de zon: neem zonnebrandcrème mee, draag bij voorkeur een lange broek om verbrande benen te voorkomen en eventueel een UV-shirt o.i.d.
Denk eraan dat accessoires (b.v. een petje) makkelijk kunnen afwaaien tijdens het rijden.
Tip: trek onder je gewone kleding alvast je zwemkleding aan.

Voorwaarden voor deelname

Elke bestuurder is minimaal 18 jaar én in bezit van geldig rijbewijs. Je dient bij het inchecken ook je originele rijbewijs te kunnen laten zien om zelf te mogen rijden, een kopie wordt niet geaccepteerd.
Deelnemers zijn niet zwanger en hebben geen fysieke problemen met rug, nek, heupen of andere fysieke ongemakken die mogelijk verergerd kunnen worden bij rijden door off-road terrein.
kinderen mee?
Wij vinden de quad tour niet geschikt om kinderen (17 jaar of jonger) als passagier mee te nemen. Als je dit toch wilt: kinderen moeten minimaal 12 jaar oud zijn en de ouder/verzorger moet heel duidelijk begrijpen (en er voor tekenen) dat het volledige risico bij de ouder/verzorger ligt en dat de tour-operator of NaarCuracao op geen enkele wijze en in geen enkele situatie aansprakelijk te stellen is bij calamiteiten met deelnemers van 17 jaar of jonger.
Iedere deelnemer is verplicht om een helm te dragen.

Geheel op eigen risico

Uiteraard is deze tour volledig op eigen risico, bij het inchecken dien je hiervoor ook de waiver te ondertekenen. De tour is geheel veilig als je de instructies van de crew opvolgt. Houd er rekening mee dat je kleding en schoenen vies kunnen worden en mogelijk ook niet meer schoon te wassen zijn. Achterin de quad heeft een afsluitbaar opbergvak voor een kleine tas met je spullen.

Betaling

Je doet bij reservering een aanbetaling. Voor het restant krijg je een betaalverzoek toegestuurd, dat uiterlijk 48 uur van tevoren betaald moet zijn. Boek je binnen 24 uur van tevoren dan zal de betaallink z.s.m. toegestuurd worden en betaald moeten worden.
Bij het inchecken voor deze quad-tour is geen betaalmogelijkheid.

Tijdsduur

De ATV quad-tour is 7 dagen per week mogelijk, 2x per dag. De ochtend-rit is van 09:00 tot 12:00, de middag-rit van 14:00 tot 17:00.

Wijzigen of annuleren

Heb je de quad-tour geboekt, maar wil je de reservering wijzigen of annuleren? Dat kan tot 48 uur van tevoren, en bij wijzigen zijn we uiteraard afhankelijk van beschikbaarheid op de nieuwe gewenste datum.
Bij annulering binnen 48 uur van tevoren zal er geen geld teruggestort worden.

Al 13 jaar jouw betrouwbare Curaçao-platform
Laagste Prijs Garante
Beste service, ook buiten kantoortijden

FAQ Quad tour

Quad, ATV, UTV of buggy?

Je hebt een quad en een buggy, wat is nou het verschil? En dan ook nog een ATV of UTV?
Een Quad en ATV (All Terrain Vehicle) zijn hetzelfde. In sommige landen wordt vooral de term ‘quad’ gebruikt, in andere landen ‘ATV’. Dit zijn de karretjes waar je bovenop zit.
Een buggy en UTV (Utililty Task Vehicle) zijn hetzelfde. Dit zijn de karretjes waar je in zit, met een deurtje aan de zijkant en een frame (met of zonder dak) boven je hoofd.
De trip op deze pagina is dus een Quad / ATV-tour. Wil je liever een buggy tour (UTV-tour), kijk dan hier.

Kan ik mijn kind mee achterop nemen bij de quad-tour?

Nee, deze tour is niet geschikt voor kinderen. Ons advies is 18+, maar als je echt wilt zou het kunnen vanaf 12 jaar. Hierbij wordt dan wel heel duidelijk gesteld dat jij als ouder/verzorger volledig verantwoordelijk bent voor alle mogelijke consequenties voor het kind tijdens/door de quad-tour.

Heb ik een rijbewijs nodig voor de quad-tour?

Ja, als je zelf een quad wilt besturen moet je bij het inchecken een rijbewijs kunnen laten zien.

Welke kleding en schoenen moet ik aan?

Draag comfortabele maar wel iets oudere kleding. Kleding die vies mag worden en misschien niet meer helemaal schoon wordt in de wasmachine. Zeker bij de West-tour, als je over de Vlakte van Hato rijdt. De bruin/rode grond die in de stof en modder over je heen komt is erg lastig weer uit je kleding te wassen.
Denk er ook aan dat je op de quad heel de tijd vol in de zon zit, dus b.v. een UV-shirt is geen overbodige luxe.

Trek gesloten schoenen aan. Slippers, sandalen, Croqs of damesschoenen met hakken zijn niet toegestaan i.v.m. de veiligheid op de quad.

Je krijgt een helm in bruikleen en een stofbril. Ook krijg je een balaclava (bivakmuts) om je hoofd/gezicht tegen het stof te beschermen.

Mag ik tijdens de quad tour foto’s en video maken?

Tijdens het rijden is het voor zowel de chauffeur als de passagier achterop ten strengste verboden om met telefoon of camera opnames te maken. Dit i.v.m. jouw eigen veiligheid, plus de grote kans dat de telefoon/camera uit je handen valt en kapot op de grond valt of wordt overreden door de quad achter je. Mocht je toch tijdens het rijden je telefoon of camera in je hand hebben, dan is dat volledig op eigen risico (zowel voor jouzelf, de passagier als voor het apparaat).
De tourguide zal een aantal keer de rit stoppen om mooie foto’s of video te kunnen maken.

Gaat de quad-tour door bij slecht weer?

Ja, ook tijden slecht weer (bewolkt, regen, harde wind) gaat de quad-tour door. Mocht het weer extreem gevaarlijk worden (onweer, flinke storm) dan neemt de tour-operator contact met je op om een alternatief te bespreken.
Als je bij minder goed weer zelf besluit om niet deel te nemen, krijg je geen geld terug en moet je alsnog de volledige betaling doen.