In een uur naar je eigen strandbed in de schaduw
Wil je Klein Curaçao beleven zonder gedoe over schaduw of een plekje op het strand? Dan zit je goed bij Miss Ann. Met het snelle motorjacht Serendipity ben je in zo’n uur op het eiland, waar Miss Ann een eigen beachhouse heeft met toiletten, een douche, een eetzaal en een bar. Iedere gast heeft er de hele dag een eigen strandbed in de schaduw. Met ontbijtbuffet, bbq-lunch en een Snorkel Safari naar de zeeschildpadden. De meest comfortabele dagtrip naar Klein Curaçao.
- WatMotorjacht Serendipity + eigen beachhouse
- VertrekSanta Barbara Beach (bij Boca 19)
- WanneerMa, di, do en vr, vertrek 07:30
- Duur07:00 tot ± 17:00, overtocht ± 1 uur
- InbegrepenOntbijt, bbq-lunch en frisdrank
- Prijs€ 133 p.p. (13+)
Klein Curaçao met Miss Ann in foto’s
In het kort
- Dagtrip naar Klein Curaçao met het motorjacht Serendipity van Miss Ann: in ± 1 uur op het eiland.
- Een eigen beachhouse met toiletten, douche, eetzaal en bar, en voor iedere gast een strandbed in de schaduw.
- Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag; inchecken om 07:00 op Santa Barbara Beach, terug rond 17:00. Inclusief ontbijtbuffet, bbq-lunch, frisdrank en Snorkel Safari.
- € 133 p.p. vanaf 13 jaar, kinderen 4–12 jaar € 67. In het weekend vaart Miss Ann de luxere Weekend Supreme.
Zo simpel reserveer je Klein Curaçao met Miss Ann
- Kies je datumMaandag, dinsdag, donderdag of vrijdag, en het aantal volwassenen en kinderen.
- Doe de aanbetalingOnline betaal je nu alleen € 25 p.p.; daarmee staat je strandbed vast.
- Ontvang je bevestigingPer e-mail, met de betaalinstructies voor het restant en de ophaaltijd als je een pickup boekt.
- Betaal het restantUiterlijk 48 uur vooraf, online of contant bij het kantoor van Miss Ann.
Vier dagen per week, en het aantal strandbedden is beperkt
Iedere gast krijgt een eigen strandbed in de schaduw, dus Miss Ann neemt niet meer gasten mee dan er bedden zijn. In de schoolvakanties zitten de populaire dagen daardoor snel vol. Weet je wanneer je wilt? Leg je plek dan nu vast: je betaalt alleen € 25 p.p. en annuleert gratis tot 48 uur vooraf.
Waarom kiezen voor Klein Curaçao met Miss Ann?
Snel en comfortabel varen
Het motorjacht Serendipity is in ± 1 uur op Klein Curaçao, met gestoffeerde zitplaatsen. Bij veel andere boten duurt de overtocht bijna twee uur.
Een eigen beachhouse
Met ‘gewone’ toiletten, een zoetwaterdouche, een ruime eetzaal en een strandbar met schommels. Alleen voor gasten van Miss Ann.
Je eigen strandbed in de schaduw
Geen gerace om een plekje: de hele dag ligt er een bed voor je klaar, in het beachhouse of onder een palapa.
Snorkel Safari met schildpadden
Na de lunch ga je met de crew op zoek naar zeeschildpadden. Gratis, inclusief snorkelset.
Zo verloopt je dag naar Klein Curaçao
- 07:00 – Inchecken op Santa Barbara BeachTer hoogte van restaurant Boca 19. Om 07:30 vaart de Serendipity uit.
- ± 1 uur varenVia het Spaanse Water en langs de oostpunt van Curaçao naar Klein Curaçao. ’s Ochtends vaar je tegen de stroming in, dus het kan bewegen.
- ± 09:00 – Ontbijtbuffet en uitlegMet de bijboot naar het strand, je strandbed kiezen en ontbijten: broodjes, scrambled eggs, salades en fruit. De crew vertelt wat er te doen is.
- Vuurtoren, wrakken of niksenWandel naar de roze vuurtoren en de scheepswrakken, zwem in het heldere water of boek een massage of duik (meerprijs).
- 13:00 – Bbq-lunchDrie soorten vlees, mais, salades en vers fruit. Dieetwensen geef je door bij de reservering.
- 14:30 – Snorkel SafariMet de crew op zoek naar zeeschildpadden. Voor wie wil, gratis.
- 16:00 – Terug met rumpunchRustig met de golven mee terug naar Curaçao, met de Rum Punch Happy Hour aan boord. Rond 17:00 ben je terug op Santa Barbara.
De tijden zijn een indicatie van Miss Ann; de crew kan ze per dag iets aanpassen aan zee en weer.
Prijs van Klein Curaçao met Miss Ann
| Ticket | Prijs |
|---|---|
| Vanaf 13 jaarBoottrip, beachhouse, ontbijt, bbq-lunch en frisdrank | € 133 p.p. |
| Kinderen 4–12 jaarMet ontbijt, lunch en frisdrank | € 67 p.p. |
| Kinderen 0–3 jaarWel aanmelden bij het boeken | Gratis |
| Hotel pickup (optioneel)Vanaf ruim 30 opstaplocaties in en rond Willemstad | vanaf € 16 p.p. |
- Bij reservering betaal je alleen een aanbetaling: € 25 p.p. vanaf 13 jaar en € 12 per kind van 4–12 jaar.
- Het restant betaal je uiterlijk 48 uur vooraf, volgens de betaalinstructies in je bevestigingsmail.
- Alcoholische drankjes, massage en duiken betaal je op het eiland zelf.
- Geen boekings- of reserveringskosten.
Nog luxer? Kies in het weekend de Weekend Supreme
Ga je op zaterdag of zondag, dan vaar je met Miss Ann mee op de Weekend Supreme: hetzelfde jacht, hetzelfde beachhouse en je eigen strandbed in de schaduw, maar met een paar flinke extra’s. Je kunt uitslapen, alle drankjes zijn inbegrepen, ook bier, wijn en cocktails, en de crew brengt ze naar je strandbed.
Uitslapen
Inchecken pas om 08:30 in plaats van 07:00. Je ontbijt rustig thuis of in je hotel.
Premium Open Bar
Bier, wijn en cocktails zijn inbegrepen. Bij de reguliere trip betaal je alcohol apart.
Beach service
Je hoeft je strandbed niet uit: de crew brengt je drankjes.
Uitgebreidere bbq
Vlees én vis, met onder meer saté, een visstoofpot, funchi en een Griekse salade.
| Reguliere trip | Weekend Supreme | |
|---|---|---|
| Dagen | ma, di, do en vr | za en zo |
| Inchecken / vertrek | 07:00 / 07:30 | 08:30 / 09:00 (uitslapen) |
| Terug op Curaçao | ± 17:00 | ± 18:00 |
| Eten in de ochtend | Ontbijtbuffet op het eiland | Welkomstsnack (thuis rustig ontbijten) |
| Bbq-lunch | Drie soorten vlees, mais, salades en fruit | Uitgebreider: vlees én vis, o.a. saté, visstoofpot en funchi |
| Drankjes | Fris, water, sap, koffie en thee; alcohol tegen betaling | Premium Open Bar: ook bier, wijn en cocktails inbegrepen |
| Service | Zelf je drankje halen aan de bar | Beach service: drankjes aan je strandbed |
| Beachhouse, strandbed en Snorkel Safari | Inbegrepen | Inbegrepen |
| Prijs vanaf 13 jaar | € 133 p.p. | € 151 p.p. |
Drink je graag een biertje of een cocktail op het strand? Dan is het prijsverschil met de reguliere trip al snel terugverdiend, en je krijgt er een uitgeslapen ochtend en beach service bij. Let op: de Weekend Supreme is in het hoogseizoen vaak weken vooruit vol.
Is Klein Curaçao met Miss Ann iets voor jou?
Perfect als je…
- zeker wilt zijn van een plek in de schaduw
- liever kort en comfortabel vaart dan twee uur op open zee
- van een rustige, verzorgde stranddag houdt
- graag een massage of een (introductie)duik wilt doen
Minder geschikt als je…
- liever uitslaapt: kies dan de Weekend Supreme (za en zo)
- een feestboot met open bar inclusief alcohol zoekt
- als cruisepassagier op tijd terug moet zijn bij je schip
- erg gevoelig bent voor zeeziekte (de heenweg kan bewegen)
Inbegrepen
- Boottrip met motorjacht Serendipity
- Gebruik van het beachhouse, met toilet en douche
- De hele dag een eigen strandbed in de schaduw
- Ontbijtbuffet en bbq-lunch met salades en fruit
- Frisdrank, water, sap, koffie en thee
- Snorkel Safari, inclusief snorkelset
- Rum Punch Happy Hour op de terugweg
Niet inbegrepen
- Hotel pickup (vanaf € 16 p.p., optioneel)
- Bier, wijn en cocktails (te koop aan de bar)
- Massage (25 min. US$ 55, 55 min. US$ 110) en duiken (meerprijs), beperkt beschikbaar
- Fooi voor de crew (uiteraard niet verplicht)
Startpunt & parkeren
Je vertrekt vanaf Santa Barbara Beach, ter hoogte van restaurant Boca 19, en parkeert daar gratis. Reken op een kleine 10 minuten rijden vanaf de slagboom van Santa Barbara. Liever niet om 06:30 achter het stuur? Boek dan de hotel pickup.
Goed om te weten
- Vroeg op pad: inchecken om 07:00 op Santa Barbara Beach. Neem van de slagboom tot het strand nog een kleine 10 minuten rijden.
- Overtocht over open zee: de heenweg duurt ± 1 uur en kan flink bewegen, zeker van januari tot en met juli. Lees onze tips tegen zeeziekte.
- Met de bijboot naar het strand: het jacht ankert voor de kust; een kleine boot brengt je naar het eiland.
- Alcohol niet inbegrepen: bier, wijn en cocktails koop je aan de bar, en alleen vanaf 18 jaar.
- Massage en duiken: een nek-, schouder- en rugmassage van 25 minuten kost US$ 55, van 55 minuten US$ 110. Massage en duiken zijn beperkt beschikbaar en snel vol. Geef het door bij je reservering, dan nemen we contact met je op.
- Restant vooraf: uiterlijk 48 uur voor vertrek, via de betaalinstructies in je bevestigingsmail. Liever contant? Dat kan in Caribische guldens of US-dollars, uiterlijk de dag vóór je trip, bij het kantoor van Miss Ann in Eden Mall aan de Caracasbaaiweg.
- Hotel pickup: optioneel, vanaf € 16 p.p. vanaf ruim 30 opstaplocaties in en rond Willemstad (BlueBay en verder weg gelegen accommodaties iets meer; je ziet het tarief in het boekingsformulier). Boek je binnen 24 uur voor vertrek, dan is de pickup niet gegarandeerd; lukt het niet, dan krijg je het transferbedrag terug.
- Gratis wijzigen of annuleren tot 48 uur vooraf; daarna kunnen kosten in rekening worden gebracht. Annuleert Miss Ann de trip door het weer of een technisch probleem, dan plannen we in overleg een nieuwe datum of krijg je je geld volledig terug.
Meenemen & tips van Mark
- Doe mee met de Snorkel Safari: de crew weet precies waar de schildpadden zich laten zien. Niet aanraken!
- Gevoelig voor zeeziekte? Neem vooraf een reispilletje of draag seabands; dat werkt volgens onze gasten echt.
- Loop ’s ochtends naar de vuurtoren: het is 20 à 30 minuten lopen zonder schaduw. Neem water en een pet mee.
- Neem wat contant geld mee voor een drankje aan de bar en een fooi voor de crew.
- Waterdichte camera of hoesje: er is geen bereik op Klein Curaçao, maar onder water is het prachtig.
- Massage of introductieduik? Meld het meteen bij je reservering; de plekken zijn snel weg.
Uitgevoerd door Miss Ann Boat Trips

Deze trip wordt uitgevoerd door Miss Ann Boat Trips, het familiebedrijf dat ruim 40 jaar geleden als eerste boottrips naar Klein Curaçao aanbood. Inmiddels runt de tweede generatie het bedrijf, met eigen motorjachten en een vaste, internationale crew.
Op Klein Curaçao heeft Miss Ann een van de weinige beachhouses van het eiland, met een eigen duikschool onder leiding van divemasters Kees en Mieke. Een massage aan zee of een introductieduik boek je er zo bij.
- Ruim 40 jaar naar Klein Curaçao
- Eigen beachhouse met duikschool
- Snel motorjacht: ± 1 uur varen
Wat gasten zeggen over Klein Curaçao met Miss Ann
Onze gasten geven Klein Curaçao met Miss Ann gemiddeld 4,8 sterren. Ze noemen vooral de lieve crew, het verzorgde eten en het strandbed in de schaduw. Lees al hun ervaringen onderaan deze pagina.
“Super lieve crew die je de hele dag aan het lachen maakte. Heerlijk eten en drinken. Klein Curaçao zelf is ook bizar mooi.”
★★★★★ Natasha
“Mocht je naar Klein Curaçao gaan, boek in ieder geval een trip met een strandbedje in de schaduw.”
★★★★★ Lieke
“Mijn moeder van 80 en ik hebben een geweldige dag gehad met de Miss Ann boot. Het personeel staat altijd voor je klaar!”
★★★★★ Carolina
Lees alle reviews »Schrijf zelf een review »
Waarom reserveren via NaarCuracao?
- Bij reserveren alleen een aanbetaling, het restant pas vlak voor je trip
- Geen boekingskosten en een laagste prijsgarantie
- Gratis wijzigen of annuleren tot 48 uur vooraf
- Persoonlijke service in het Nederlands via WhatsApp, ook buiten kantoortijden
Reserveer Klein Curaçao met Miss Ann
Kies je datum en het aantal personen. Je betaalt nu alleen de aanbetaling; het restant betaal je uiterlijk 48 uur vooraf. Kinderen tot en met 3 jaar gaan gratis mee, maar geef ze wel op.
Veelgestelde vragen over Klein Curaçao met Miss Ann
Hoe lang duurt de overtocht naar Klein Curaçao met Miss Ann?
Met het motorjacht Serendipity duurt de overtocht ongeveer 1 uur. Dat is een van de snelste overtochten van de grote boten naar Klein Curaçao. ’s Ochtends vaar je tegen de stroming in, dus het kan flink bewegen; op de terugweg is het meestal rustiger.
Vanaf waar vertrekt Miss Ann naar Klein Curaçao?
Vanaf Santa Barbara Beach, ter hoogte van restaurant Boca 19. Je checkt in om 07:00 en de boot vertrekt om 07:30. Je parkeert er gratis, of je boekt een hotel pickup vanaf € 16 per persoon.
Wat kost Klein Curaçao met Miss Ann?
Via NaarCuracao kost de trip € 133 per persoon vanaf 13 jaar en € 67 voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Kinderen tot en met 3 jaar gaan gratis mee. Ontbijt, bbq-lunch, frisdrank en de Snorkel Safari zijn inbegrepen.
Zijn alcoholische drankjes inbegrepen?
Nee. Bij de reguliere trip zijn frisdrank, water, sap, koffie en thee inbegrepen. Bier, wijn en cocktails koop je aan de bar. Op de terugweg is er wel een Rum Punch Happy Hour. Bij de Weekend Supreme op zaterdag en zondag is alcohol wel inbegrepen.
Wat is het verschil met de Weekend Supreme?
De Weekend Supreme vaart op zaterdag en zondag en vertrekt later (09:00). Alle drankjes, ook bier, wijn en cocktails, zijn inbegrepen, de crew brengt ze naar je strandbed en de bbq heeft naast vlees ook vis. De reguliere trip is voordeliger.
Heb ik op Klein Curaçao een plek in de schaduw?
Ja. In het beachhouse van Miss Ann heeft iedere gast de hele dag een eigen strandbed in de schaduw. Er zijn ook gewone toiletten, een zoetwaterdouche, een eetzaal en een bar.
Kan ik duiken of een massage krijgen op Klein Curaçao?
Ja, tegen meerprijs. Miss Ann heeft een eigen duikschool op het eiland, van introductieduik tot 2-tank-duik, en biedt nek-, schouder- en rugmassages aan: 25 minuten voor US$ 55 of 55 minuten voor US$ 110. De plekken zijn beperkt, dus geef het door bij je reservering.
Kan ik gratis annuleren?
Ja, wijzigen of annuleren is gratis tot 48 uur voor vertrek. Annuleert Miss Ann de trip door het weer of een technisch probleem, dan plannen we een nieuwe datum of krijg je je geld volledig terug.

Je strandbed op Klein Curaçao staat klaar
Snel erheen, de hele dag schaduw en een crew die voor je zorgt.



















Natasha
Wat een fantastische dag. Super lieve crew die je de hele dag aan het lachen maakten. Heerlijk eten en drinken. Klein Curaçao zelf is ook bizar mooi. Overall super mooie dag en zeker aan te raden!
Rik
Wat een fantastische dag hebben wij gehad!! En alles op en top geregeld!!
Echt de moeite waard!!
En de Crew helemaal top wat een onwijs lieve mensen en wat maakte hun onze dag compleet!!
Yesenia M.
Goedemorgen, ik wil graag mijn dankbaarheid uitspreken naar de Crew van MissAnn op 18/7/’25
Ze waren allemaal héél lief, érg behulpzaam en vriendelijk.
Ben écht héél blij dat ze mee hebben gedragenaan een fijne dag gisteren.
Mijn complimenten!❤️
Jolanda
Alles keurig verzorgd, eten was lekker, de crew vriendelijk en behulpzaam. Eiland was rustig, relatief weinig ‘rotzooi’. Veel hagedissen en prachtig koraal.
Je gaat wel met een kleine motorboot van het schip naar het eiland.
Remco
1 April 2025 Perfecte dag, leuke attente bemanning. Eten was goed verzorgd. Snorkelen is een aanrader, door het voeren mooie vissen kunnen spotten. Beetje onstuimige zee, maar dat maakte het ook wel bijzonder.
Ingrid Aretz
We hebben dit gedaan op onze laatste vakantiedag. Het was geweldig, top verzorgd en de bemanning en begeleiding was geweldig. Deze organisatie is een echte aanrader. Krijg je zeker geen spijt van.
David & Corrie
Supermooie ervaring.
We hebben de Supreme Saturday gedaan en dit was een tot in de puntjes erg goed verzorgd.
Mooie boot, niet al te lange vaartijd en op het eiland was ook alles goed voor elkaar. Lekker eten/drinken en voor iedereen plek op een bedje in de schaduw. Erg vriendelijke crew.
Aanrader voor iedereen die naar klein Curacao wil gaan.
Lieke
Wij zijn gisteren met Miss Ann naar Klein Curaçao geweest. Het was geweldig mooi en alles was goed geregeld. Crew was erg enthousiast en behulpzaam. Zelf word ik vaak zeeziek, maar door een reispilletje en seaband, is alles helemaal goed gegaan. Ook de snorkelsafari was leuk, je zwemt echt tussen de vissen doordat ze de vissen eten geven. Mocht je naar Klein Curaçao gaan, boek in ieder geval een trip met een strandbedje in de schaduw.
Maarten
Top dag, hele vriendelijke crew lekker eten en een mooi plekkie aan het strand. We hebben genoten, bedankt
Annet
Just a lovely day on the island!
Heerlijke dag relaxen op een onbewoond eiland met een fantastisch vriendelijke en enthousiaste crew! Absolute aanrader!!
Jessy
18Juli een fantastische trip gemaakt naar Klein Curacao. Onder begeleiding van zorgzaam en professioneel personeel. Het eten is fantastisch geregeld en de crew staat ieder moment voor je klaar. De bedjes in de schaduw is wel echt noodzaak op het eiland. Mocht je van plan zijn naar Klein Curacao te gaan kan ik je deze partij aanraden.
Ruud en Judith Louer
Vandaag met Miss Ann naar klein Curaçao geweest. Een leuke dag gehad met een fantastisch gemotiveerde crew. Ik heb echter wel een groot minpunt. Ik had me er namelijk op verheugd om een introductieduik te kunnen maken. Maar dit was deze dag niet mogelijk, volgens de duik instructeur. Dit was voor mij een grote domper. Op de site zou dit namelijk wel mogelijk zijn geweest.
Rolien
Afgelopen woensdag een geweldige boottrip met de Serendpity naar Klein Curaçao gemaakt. Heerlijk genoten op het eiland van een heerlijk ontbijt en een geweldige BBQ-lunch en natuurlijk het strand. Het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam. Zeker de moeite waard wanneer je op Curaçao bent om deze trip te maken!
Kelly van Spanje
vandaag naar klein Curaçao gevaren met miss ann. We hebben een heerlijke dag gehad. Alles was top geregeld. Mooie jacht en het Eten was heel lekker. Iedereen van de crew was heel vriendelijk. Zeker een aanrader!
Richard
Bemanning van de miss Ann was helemaal top….zeer behulpzaam.
Persoonlijk vond ik klein Curacao wat tegenvallen maar dat is mijn persoonlijke ervaring..als je van een rustiger strand dag houd dan zit je hier zeker goed.
Doordat er veel golfslag was konden we helaas niet goed snorkelen en hebben dus ook niet veel gezien. Bemanning heeft een goede poging gedaan om een snorkel tocht uit te zetten waar de vissen werden gevoerd. Hierdoor toch nog wat kunnen zien.
Eten en drinken was gewoon in orde.
Mijn oordeel is dat ik het het geld niet waard vond ondanks de goede en gemotiveerde crew.
Carolina Blok
Mijn moeder van 80 en ik hebben een geweldige dag gehad met de Miss Ann boot. Het personeel is fantastisch en staan altijd voor je klaar! (Zelfs met plastic zakjes en doekjes als je de hele terugweg zeeziek bent!) Het eten is zeer goed en veel!! Had niet beter kunnen zijn!!!
Lisanne
Een super mooie dag gehad! Genoten van het weer en het eten. Alles was goed geregeld. Gezellige en leuke bemanning.
Anna
Super leuke dag gehad met miss Ann. Het weer was top en het eten erg lekker. We kregen een ontbijt en bbq lunch. De gratis snorkeltour is ook zeker een aanrader. De hele dag was goed geregeld!
Ortencia Eleonora
Wat een super gave ervaring!
Bemanning, alleen maar complimenten!
Een dag om nooit meer te vergeten!
Deze trip ervaren met Miss Ann raden wij iedereen aan
Wally Keuning
Wij hebben een prachtige dag gehad. Alles tip top geregeld. Fijne service, personeel stuk voor stuk ontzettend aardig. Een aanrader voor iedereen.
Romée
Een fantastische dag gehad naar Klein Curaçao gehad met de Miss Ann! Alles top geregeld. Het ontbijt en de lunch waren super uitgebreid en lekker. En de bar was ook top! Verder werden we super begeleid/geholpen door de crew! Al met al een super leuke trip als je op Curaçao bent.
Jeannette Struijk
Super dag gehad. Prachtige boot die je met 1 uur naar het eiland brengt. De crew was super vriendelijk en behulpzaam en maakte er een feestje van. Het ontbijt, bbq en massage waren ook erg goed geregeld. Het eiland is prachtig.
Al met al hebben wij een hele leuke dag gehad en kan het iedereen aanraden.
Jennifer Chen
De boattrip met Miss Ann naar klein Curaçao is zo een bijzonder mooie ervaring. Deze is zeker een aanrader als je op Curaçao bent. Vanmorgen erg warm ontvangen door vriendelijk personeel en een uitstekende service. Al met al was het een super leuke dag om niet te missen! Als extra optie kun je bij Miss Ann een introductie duik reserveren. Zo hebben wij vanmiddag de onderwaterwereld mogen ontdekken met als bijkomstigheid een super enthousiaste, gezellige en behulpzame instructeur. Dit was zo gaaf! The experience of a life time zou ik zeggen!! Echt een aanrader, en… ervaring is niet nodig, die hadden wij ook niet 😉
Babet van Amelsvoort
Top dag vandaag gehad!
The Crew het ontbijt de bbq alles was tot in de puntjes geregeld!
Wij zijn een prachtige ervaring rijker
Bert en Nanna van Wijk
hebben deze trip op 8 juni jl. gemaakt. Een storm ervaring rijker en een fantastische dag erbij. Crew bij monde van Casper fantastisch. Na enige aarzeling op de terugweg de rumpunch happy hour meegemaakt. De dag dat ik de 60 jaar aantikte zal ik nooit vergeten.
Joseph Yakaboski
This was an amazing trip. The crew were attentive and friendly, the yacht was impressive, and the food was delicious. The island had incredible views and comfortable sun beds to relax in. The snorkeling was amazing and the overall day was nothing less than perfect. As an added bonus I surprised my wife with a massage on the island which she stated was best she ever had.
Chantal
Super gave en leuke dag gehad met deze mooie boot, super lekker eten, mooie locatie en super leuke crew!
Zeker een aanrader!!
Casper the friendly host you rock!
Groetjes de meiden Vriends (de Brabantse meiden)
Lydia en Jose
Na een vroege wake-up call aan boord gestapt van de Serendipity.
Bij aankomst op Klein Curaçao genoten van een heerlijk ontbijt met uitblinker de kipsalade.
Heerlijk liggen zonnen, gesnorkeld en gewandeld om weer aan te schuiven bij een goed verzorgde BBQ.
Het was een topdag met een superleuke crew met persoonlijke aandacht voor iedereen.
Met als afsluiting op de terugweg heerlijk op het dek gezeten met rum punch.
Carla Cornelissen
Fantastisch geweest
En Casper was een geweldige host!
Willem van Dijken
Wij hebben een super dag gehad ondanks de zeeziekte van mijn vriendin op de heenreis, zee was redelijk wild. Bij aankomst op het eiland een super verzorging en ontbrak het aan niets. Super vriendelijk personeel voor wie niets teveel was.
Mooie kust en strand waar je kunt genieten van de mooie blauwe zee en de rust. Om even de ruige kant van het eiland te bekijken, de zee,, het pad volgen. Nog wat restanten gezien van een oude containerboot en een zeilboot die de ronding van het eiland niet hebben gehaald. Dus als je voor een kompleet verzorgde dag wilt gaan, dan zeker doen.
Wim
We also went to Klein Curaçao with Miss Ann, what a nice day!
Enjoy the island on a beach bed with a sunroof.
You can also order a massage, which is highly recommended!
Then ask for Melanie, she is Canadian and can massage very well.
Jolanda Bosma
Een super mooie dag, vriendelijk personeel. Zeker een aanrader!
Marcel
Heerlijke dag gehad. Lekker eten en drinken en heel vriendelijke en enthousiaste bemanning. Zij doen er alles aan om je een leuke dag te bezorgen.
Albert Wielink
Leuke tocht naar een bijzonder eiland met fijne crew. Heenweg wel ruige zee, terugweg minder. Ontbijt en lunch eenvoudig maar goed. Snorkelsafari erg gaaf om te doen. Mooie ligbedden in de schaduw aan een prachtig strand. Happy hour aan boord op terugweg ook leuk.
Ellen
Super goed verzorgde dag; lekkere BBQ met alles wat wils, leuke snorkelsafari, goede uitleg én super lief personeel! Zeker een aanrader!
X Janice, Sarah, Dana en Ellen
Antoinette Bos
Heerlijke dag gehad, mooie boot, lekker eten, aardige bemanning & veel vissen om te bewonderen. Aanrader.
Angela
We hebben een enorm mooie dag gehad op dit prachtig onbewoond eiland. Een aanrader! Behulpzame bemanningsleden, als crew vakkundig, enthousiast en zeer vriendelijk. Het eten en drinken was zeer goed verzorgd. De strandbedden zijn wel aan vervanging toe. De dag vliegt zo voorbij maar we hebben genoten!!
Angelique Craane
Geweldige dag gehad.
Trip ging goed en de verzorging en de aandacht van de crew was perfect. Een aanrader voor iedereen die naar Curaçao gaat met vakantie.
Byzonder gevoel van 1 dag op een onbewoond eiland.
Karlijn etancelin
Het is een mini vakantie in een vakantie. Het personeel laat je als een koning van je eigen rijkdom voelen. Het eten is meer dan genoeg en de kwaliteit is heerlijk. De bedjes op het strand zijn wel allemaal doorgezakt dus op je buik liggen kan dan niet maar er is genoeg plek op het heerlijke witte strand. Ze krijgen van mij een dikke 10+
Sven en Tessa Habers
Super leuke dag gehad. Lieve mensen, lekker eten!!!
De dag vloog voorbij.
Robin Pot
Geweldige trip, onvergetelijke ervaring. De dag was helaas veel te snel voorbij, hetgeen natuurlijk positief is. Een uur later terug zou wat mij betreft een verbetering zijn.
Leuke crew, prachtig jacht, het eten is perfect verzorgd en volop genieten op het eiland.
Dit mag niet ontbreken aan je vakantie op Curaçao!
Inneke Karnawi
Een heerlijke dag gehad, we hebben enorm genoten. Alles was goed geregeld, zeker een aanrader.
Naomi Jansen
Perfecte dag gehad! Bedankt alle lieve mensen van de bemanning